مقالات

۸ نکته درباره استفاده از کرم های پوست

$art->title

اگر شما عاشق استفاده از کرم های مختلف پوست هستید و ده ها نوع از آنها را استفاده می کنید، یا اینکه فقط یک یا دو نوع را ترجیح داده و تنها از آنها مصرف می کنید، برای گرفتن نتیجه باید به برخی مسائل توجه کنید. برای مثال، آیا می دانستید نحوه استفاده از این کرم ها به اندازه خود آنها مهم است؟ برای اینکه پوست شما در بهترین حالت خود باشد، این ۸ نکته را که متخصصین پوست پیشنهاد می کنند، رعایت کنید.

۱۰ نکته که در رابطه با کرم های ضد آفتاب باید بدانید

$art->title

استفاده از کرم های ضد آفتاب می تواند از سوختگی و صدمه دیدن پوست جلوگیری کند. کرم های ضد آفتاب زیادی وجود دارند که می توان از بین آنها انتخاب کرد. این مقاله ۱۰ نکته مهم در مورد کرم های ضد آفتاب شامل انواع و نحوه استفاده از آنها را توضیح می دهد.

۸ اشتباه در شستشوی موی سر که احتمالا شما هم مرتکب می شوید

$art->title

نصیحتی که معمولا برای شستشوی مو می شنویم این است که هر روز مو های خود را نشورید. این نصیحت را فراموش کنید. در مصاحبه ای که «امی آبراهام» طراح مد و مدیر مجموعه سالن های زیبایی «مکسین» در شیکاگو، انجام شده، ۸ اشتباه معمول در شستشوی موها توضیح داده می شود.

اهمیت بهداشت موی سر در زیبایی آن

$art->title

هیچکس مایل نیست در طی روز موهای آشفته و یا اصطلاحاً موهای بد حالت داشته باشد. زیبایی مو ارتباط مستقیمی با تصویر کلی شخص، وجنات و سلامت روانی دارد. این ارتباط را بیشتر برای موهای سر می توان نام برد، که می توان نوع کوتاه کردن، مدل و رنگ آن را به دلخواه تغییر داد.

البسه و حوله های یکبار مصرف در بهداشت بیمارستان ها

$art->title

بحث بر سر استفاده از مواد یکبار مصرف یا پارچه ای تنها محدود به پوشک های  نوزادان نیست. خصوصا وقتی مسئله به استفاده از آنها در موارد بیمارستانی برسد می تواند از انتقال بیماری های خطرناک جلوگیری کند.